راهنمای ثبت سفارش

با تشکر از اینکه شرکت تبلیغاتی رنگ و هنر را انتخاب کرده اید. شما می توانید هرگونه سفارش طراحی و چاپ را به صورت آنلاین سفارش دهید.

مراحل سفارش بسیار آسان است. ابتدا از منوی ثبت نام در سایت، ثبت نام خود را انجام دهید. پس از ثبت نام وارد حساب کاربری خود شده و از منوی بالا طبق تصویر مشخص شده در عکس سفارش مورد نظر خود را در زمینه طراحی یا چاپ انتخاب کنید.

 

 

 

 

 

 در تصویر بعدی مراحل سفارش با شماره گذاری مشخص شده است.

 

 

 

 

 

در قسمت طراحی میتوانید سفارش طراحی خود را به صورت آنلاین سفارش دهید. در این قسمت دقت شود که توضیحات مربوط به سفارش خود را جهت اطلاعات بیشتر و خدمت رسانی بهتر به شما مشتری عزیز در قسمت توضیحات وارد نمائید.

 

 

 

 

طبق تصویر در قسمت آپلود فایل، نمونه و یا هرگونه فایلی که جهت راهنمایی سفارش خود در نظر دارید را می توانید قرار دهید.در قسمت سفارش چاپی مانند تصویر نمونه زیر عنوان سفارش، ابعاد، تیراژ و فایل های مورد نظر را انتخاب کرده و سپس نسبت به پرداخت سفارش اقدام نمائید.

 

 

 

با توجه به پرسش های امنیتی، سایت دارای محدودیت های زمانی برای استفاده کاربر است.بنابراین چنانچه بعد از ورود کاربر، در محده ی زمانی مشخص شده از آن استفاده ای نکند، به اجبار عملیات خود را مجددا باید انجام دهد.

بازگشت به صفحه اصلی